Za oknami ešte zúri zima vyvolávajúca deprimujúce myšlienky. Spríjemnite si šedivé, zimné dni plánmi na leto. Ak patríte medzi single ľudí, ktorí hľadajú dobrodružstvo a nechcú byť viazaní, skúste sa zamyslieť nad možnosťou strávenia letnej dovolenky na nepoznaných cestách. Naplánujte si trasu, ale nechajte štipku priestoru pre nečakané zachádzky mimo trasy. Samozrejme, že na vašej ceste budete potrebovať správneho parťáka. Odporúčame vám na dovolenku vziať novú trojkolku Can – Am Spyder F3.

Pre single jazdu ako stvorená

Trojkolka Spyder F3 je pre single jazdu to pravé vozidlo, vďaka ktorému sa môžete vybrať aj do vzdialenejších končín. Napriek tomu, že ide o prioritne trojkolku pre jedného jazdca, je možné pre spolujazdca domontovať do zadnej časti prídavné sedadlo. Stratíte tým však možnosť montáže iných prídavných zariadení alebo dodatočného úložného priestoru, ktorý budete pri dlhších jazdách potrebovať. Ide naozaj o bohaté batožinové priestory umožňujúce skryť do ich útrob všetky potreby na prenocovanie. Preto vám odporúčame na jazdu vo dvojici využiť iný stroj. Napríklad štvorkolky. Možno si pri myšlienke na štvorkolku predstavíte len silného ťahúňa zdolávajúceho kopce a výmole. Športová štvorkolka homologizovaná na jazdu po diaľniciach by vás z tejto predstavy ihneď vyviedla. Avšak trojkolka je o úplne inej jazde. Ide o jazdu, ktorá vám umožní naplno sledovať scenérie vďaka ergonomicky vyvinutému sedadlu. Môžete jazdiť hoci aj celý deň a vaša poloha pri riadení bude uvoľnená a komfortná.

Čo viac si priať? Neprehliadnuteľná a silná trojkolka

Jazdiť na trojkolke Spyder F3 nie je len o pohodlí. Veď to ste mohli rovno zostať doma na gauči. Nižšia hmotnosť stroja v spojení so silnejším motorom dáva tušiť, že si pri jazde užijete nielen rýchlosť, ale tiež adrenalín pri ostro vybratých zákrutách. To všetko bez obáv o stabilitu a bezpečnosť. Trojkolky Spyder F3 sa vyznačujú skvelou kombináciou perfektne pracujúceho trojvalca a nutnosti minimálnej údržby motora. Môžete pridávať a uberať rýchlosť či si vychutnávať svižné zrýchlenie. Ak to s rýchlosťou preženiete, zachránia vás špeciálne vyvinuté brzdy. Nehrozí ani príliš časté zastavovanie kvôli tankovaniu. Spotreba nových modelov trojkoliek Can – Am sa znížila, takže na jedno natankovanie zvládnete aj 400 km. Ak napriek tomu zastavíte častejšie, pokojne si doprajte kávičku navyše. Trojkolka je proti krádeži chránená kódovacím systémom. O spotrebe, rýchlosti, počasí alebo teréne vás bude informovať panoramatický displej disponujúci veľkým množstvom praktických funkcií.