Pohŕdavo hľadíte na trojkolky a vravíte si, že motorkám sa nevyrovnajú? Znamená to jediné – jazdu na trojkolke ste si ešte nevyskúšali. Každý, kto tento stroj riadil vám potvrdí, že ide o výkonné vozidlo, na ktorom si užijete zábavu. To všetko s pocitom istoty a bezpečia, pretože trojkolka je veľmi stabilná a jej prevrátenie absolútne nehrozí. Aké iné výhody trojkolky ponúkajú?

Otestujte trojkolku Can-Am Ryker

Varujeme vás! Jazda na trojkolke Can-Am Ryker je vysoko návyková presne ako riadenie štvorkolky. Je to skrátka tak, že všetko nevšedné, nové a dynamické nás priťahuje. Trojkolka Can-Am Ryker priťahuje jazdcov aj z iného dôvodu. Tento stroj je chameleónom, ktorý sa vám bude denne meniť pred očami. Práve možnosti zmeny dizajnu robia z trojkolky Can-Am Ryker veľmi obľúbené vozidlo. Veď kto by nechcel jazdiť každý deň na inom stroji? Stačí, aby ste vymenili na trojkolke bočné panely a budete sa cítiť, ako keby ste jazdili na úplnej inej trojkolke. Požičať ju môžete aj manželke, pretože sedadlo sa dá bez pomoci náradia nastaviť tak, aby vyhovovalo telesnej konštrukcii jazdca. Manželka si jazdu užije rovnako ako vy, ale obávame sa, že vám trojkolku nebude chcieť vrátiť. Zamiluje si totiž automatickú prevodovku so systémom ovládania twist-‘n-go.

Can-Am Ryker – zábava sa nikdy neskončí

Ok, iste si vravíte, že to všetko je super, ale čo iné mi trojkolka počas jazdy dožičí?

  • Nízke ťažisko trojkolky vám dodá pocit, že ste splynuli so strojom a vy ste ten, kto ovláda celú jazdu. Zároveň je nízke ťažisko výhodou pri vyberaní zákrut a počas rýchlejšej jazdy.
  • Vysoký výkon motora Rotax vás príjemné prekvapí v troch smeroch – nízkej spotrebe, rýchlej reakcii pri zmene rýchlosti a minimálnej nutnosti údržby.
  • Dlhá jazda nebude únavná ako v motorke. Trojkolka Can-Am Ryker je dokonca pohodlnejšia ako štvorkolka. UFit systém umožňuje nastaviť stúpačky, riadidlá a dokonca brzdy podľa vašej výšky.
  • Komfort jazdy je spojením už spomínaného systému UFit a automatickej prevodovky. Vašou úlohou bude si užívať cestu, o všetko ostatné sa postará Ryker.
  • Stabilizačný systém a posilňovač riadenia sú zárukou bezpečnej cesty s minimalizáciou všetkých rizík.